گری

گری

کارخانه گری در سال 1991 در شهر زوهای چین کار خود را در زمینه تهویه مطبوع آغاز کرده است و تا به امروز محصولات آن در بیش از 200 کشور وجود دارد و ظرفیت تولید سالانه سیستم های تهویه مطبوع خانگی در این شرکت به بیش از 60 میلیون دستگاه و ظرفیت تولید سالانه سیستم های تهویه مطبوع تجاری به 5/5 میلیون دستگاه، افزایش یافته است. شرکت گری دارای هشت مرکز تولید در سراسر دنیا بوده و تعداد کارکنان آن به 80 هزار نفر می رسد.

دفتر مرکزی گری در شهر زوهای به مساحت 1.000.000 متر مربع

کمپانی گری بزرگترین تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در دنیا است که به عنوان نمونه در سال 2013 از هر سه عدد سیستم تهویه مطبوع فروخته شده در جهان یکی از آن متعلق به گری بوده است. این تولید کننده دارای 5 مرکز تحقیقاتی بین المللی و داخلی و بیش از 530 مرکز آزمایشگاهی است و مبلغ 0.63 میلیارد دلار در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده است به طوریکه 7000 مهندس در زمینه تحقیق و توسعه (R&D) مشغول به کار هستند. از دیگر افتخارات این مجموعه دریافت بیش از 12000 امتیاز ثبت شده و 4000 اختراع است.

مراکز تحقیق و توسعه گری

سرمایه گذاری جدید کارخانجات گری باعث تقویت موقعیت شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در دنیا شده است و به عنوان بازیگر اصلی در صنعت تهویه مطبوع تلاش کرده است تا با اتخاذ فن آوری ها پیشرو در تولیدات خود برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و کندی روند گرم شدن جهان سهم به سزایی داشته باشد.

دستگاه های تهویه مطبوع گری در پروژه های مهم جهان از قبیل بازی های المپیک 2008 پکن، استادیوم های ورزشی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی و همچنین پایگاه تله کام در هند مورد استفاده قرار گرفته است.

تهویه مطبوع گری در پروژه های مهم جهان

در تصویر زیر ساین بورد تبلیغاتی گری در میدان تایمز نیویورک از معتبرترین مراکز تبلیغاتی جهان را مشاهده می کنید.

ساین بورد تبلیغاتی گری در میدان تایمز نیویورک

گری در همه جا

شعار سال 2013 است و به این مفهوم است که ما برای تمام کاربری ها، راهکار داریم. پشتوانه ی این شعار، کامل بودن سبد محصولات گری در صنعت تهویه مطبوع  از جمله انواع کولر گازی ، چیلر، فن کویل، پکیج پشت بامی، هواساز، کولر اسانسور، تهویه دریایی و تصفیه هوا است.

گری در همه جا